krovy, konstrukce, dřevostavby
Někdy se to s námi veze …
Dřevostavby

Dřevostavby

Dřevostavby jsou v současnosti vyhledávanou formou výstavby. Vynikají výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi a rychlostí realizace. Snad i proto si získávají stále více příznivců. V naší firmě se zaměřujeme na difúzně otevřené konstrukce, např. systém Diffuwal l ®, vyvinutý firmou Insowool s.r.o. Dřevostavby dodáváme buď jako hrubou stavbu nebo tzv. „na klíč“. Díky těsné spolupráci s projektovou kanceláří Vám můžeme nabídnout vždy originální dům, projektovaný a postavený dle Vašich představ a potřeb. Pomůžeme Vám rovněž navrhnout rozložení místností, řešení interiérů i potřebné realizační firmy. 

Při volbě materiálů pro jednotlivé konstrukce domu Vás dřevostavba většinou technologicky neomezuje, což Vám umožní volnost při výběru jednotlivých stavebních částí – fasáda, krytina, okna apod. Prioritou je pro nás správná funkčnost stavby. Proto je velmi důležitá správná koordinace prací jednotlivých řemesel, zvláště pak u TZB (tech. zařízení budov). Na přání zajistíme test vzduchotěsnosti domu (Blower Door test), či nasnímání termokamerou.

thumbup.gif Náš tip: Zavolejte nám, rádi Vám poradíme s výběrem projektové kanceláře. To je totiž velmi důležité rozhodnutí. A pak už si jen užívejte, rodí se Vám skvělý moderní dům…

cs de
© Jiří Bednář Tvorba webových stránek: Ondřej Rais